0 تا 100 سوله سازی در شیراز با اعتمادسازه

0 تا 100 سوله سازی در شیراز با اعتمادسازه

احتمالا با سوله‌ها به‌عنوان سازه‌های مهم صنعتی آشنایی دارید. این سازه‌ها با کاربردهای بسیاری که دارند، در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته‌اند و در بسیاری از شهرها جهت مصارف مختلف صنعتی اجرا و استفاده می‌شوند. شیراز یکی از شهرهای صنعتی کشور است که نیاز آن به سازه‌هایی صنعتی و در صنایع مختلف کشاورزی، تولید و ساخت‌وساز، به سوله سازی در شیراز رونق بخشیده است. مجموعه تخصصی اعتمادسازه به‌عنوان مجری ساخت سوله در شهرهای مختلف کشور، صفر تا صد سوله سازی در شیراز را انجام می‌دهد. در ادامه راجع‌به نحوه مشاوره، طراحی و ساخت سوله توسط اعتمادسازه صحبت کرده و دلایل اهمیت ساخت سوله در این شهر را بررسی می‌کنیم.

ساخت سوله در شیراز

سوله یک سازه با حساسیت‌های اجرایی بالاست. طراحی و ساخت این سازه به دلیل نیاز به دقت بسیار بالا با نرم‌افزارهای خاصی انجام می‌شود. از آن‌جا که ممکن است کوچک‌ترین خطا در اندازه‌گیری سازه، مشکلات و آسیب‌های جبران نشدنی بسیاری به بار آورد، می‌توان وسواس و حساسیت در اندازه‌گیری سوله را توجیه کرد. همان‌طور که گفتیم، چون سوله‌های سبک قابلیت جابه‌جایی دارند؛ می‌توان ابتدا اسکلت فلزی سوله‌ها را در کارخانه ساخته و با استفاده از پیچ و مهره اتصال قطعات سازه را برقرار کرد. در مراحل بعدی پس از انتقال اسکلت سوله، پوشش سقف، دیوار کشی و کف‌سازی اجرا می‌شود. برای پوشش سقف سوله معمولا از ساندویچ پانل استفاده می‌شود. اگر بخواهیم صفر تا صد سوله سازی در شیراز را تخصصی‌تر بررسی کنیم، باید با مراحل طراحی تا اجرای سازه آشنا شوید.

ساخت سوله در شیراز با اعتمادسازه

قبل از هر چیزی لازم است بدانید برای ساخت و اجرای آسان و موفقیت‌آمیز سوله، باید کارشناسان و متخصصین این حوزه مشورت کنید. مشاوره با تیم سوله سازی اعتمادسازه به بهبود انجام مراحل کار منجر می‌گردد. سوله سازی در شیراز تنها به ساخت آن ختم نمی‌شود. طبیعتا برای اجرا و استفاده از چنین ساره‌هایی باید مجوز قانونی داشته باشید. پس قطعا نیاز به مشاوره ضرورت بسیاری دارد؛ بنابراین می‌توان گفت عملیات سوله سازی گذشته از بخش ساختمانی یک بخش امور اداری هم دارد.

پیچیدگی و زمان‌بر بودن فرآیند اخذ مجوز برای چنین اموری، بر هیچ کس پوشیده نیست و اما عملیات ساختمانی مهم‌ترین بخش سوله سازی محسوب می‌شود. گذشته از پروسه ساخت اسکلت و توجه به فاکتورهای مهندسی در طراحی و اجرای آن، باید قبل از انتقال اسکلت، خاک‌برداری و آماده‌سازی بستر صورت گیرد. در این مرحله خاک محل نصب سوله برای اجرای موفقیت‌آمیز از لحاظ مهندسی مورد آزمایش قرار می‌گیرد.‌ پس از اجرای فوندانسیون صحیح نوبت نصب و مونتاژ سوله می‌رسد.

نکات مهم سوله سازی در شیراز

نصب سوله یکی از مراحل مهم اجرای آن است. برای این که به اجرای موفق در ساخت سوله در شیراز برسید، باید دقت و کیفیت بالایی در نصب داشته باشید. نصب صحیح سوله به نصب و راه اندازی بهینه تأسیسات آن می‌انجامد‌. در نهایت می‌توانید با نصب اصولی تأسیسات از جمله سیستم‌های تهویه و برودتی به استفاده کاربردی و بهینه از فضای داخل سوله برسید. سوله سازی در شیراز یا هر شهر دیگری یک پروسه طولانی و هزینه‌بر است.

هرگونه بی‌توجهی در ساخت و نصب این سازه، به از دست دادن زمان طلایی و سرمایه شما منجر می‌گردد. از طرفی چون سوله سازی یک فرآیند تخصصی است، باید در انتخاب مجری پروژه دقت کنید. یک مجری متخصص و معتبر ضمن ارائه یک نتیجه بی‌عیب و نقص در ساخت سوله، با لحاظ کردن فاکتورهای مؤثر در قیمت، به صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌انجامد.

سوله چیست؟

سوله سازی در شیراز با اعتمادسازه

سوله در واقع یک سازه فلزی یا سقف شیب‌دار است که به‌دلیل ویژگی‌های ساختاری منحصر به فرد، به محاسبات فنی خاصی در طراحی و اجرا نیاز دارد. سوله انواع مختلفی دارد و با توجه به نوع کاربری آن در دو دسته سوله سنگین و سبک جای می‌گیرد. هر یک از انواع سوله با دهانه‌های متفاوت به‌عنوان انبارهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. وقتی از اهمیت سوله سازی در شیراز صحبت می‌کنیم، انتظار می‌رود که استفاده از این سازه‌ها در جهت بهینه‌سازی شرایط نگهداری محصولات مختلف صورت گیرد.

شیراز در حوزه‌های مختلف صنعت و کشاورزی رتبه برتری دارد و بهینه کردن تولیدات و طبعا محصولات آن، نیازمند بستر مناسبی برای نگهداری بوده و سوله بهترین انتخاب برای این منظور است. این سازه در شیراز بیشتر به‌عنوان انبار و سردخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روزها با افزایش توزیع موادغذایی تولید شده در شیراز، به سایر شهرهای جنوبی شاهد افزایش درخواست برای ساخت سوله در این شهر هستیم.

سوله‌های ساخته شده در شیراز بیشتر از نوع سوله سبک خرپایی هستند؛ این سوله‌ها مقاومت بسیار بالایی دارند. استحکام سوله‌های خرپایی از اتصال پیچ و مهره‌ها به یک‌دیگر حاصل می‌گردد. این سوله‌ها از وزن سبک و متعادلی برخوردارند و به‌عنوان سوله ارزان به فروش می‌رسند. آن‌چه سبب محبوبیت سوله‌های سبک خرپایی شده، مقاومت بالای آن در مقابل وزن کم سازه است. این ویژگی در اجرا و نصب سریع‌تر سوله بی‌تأثیر نیست.

به این طریق ضمن انعطاف بالای سازه، قابلیت انتقال سوله از یک مکان به مکان دیگر، اجرای سوله در اندازه‌ها و دهانه‌های مختلف، هزینه سوله سازی در شیراز نیز کاهش می‌یابد. این سوله‌ها قابلیت اجرا به‌صورت چند طبقه را نیز دارند. ویژگی‌های ساختاری سوله‌های سبک با شرایط اقلیمی شیراز متناسب است؛ در این بین اعتمادسازه با طراحی و اجرای تخصصی و حرفه‌ای سوله بر کیفیت و مقاومت سوله‌های شیراز افزوده است.

نتیجه گیری

فعالیت در هر صنعتی، نیازمند سرمایه‌گذاری و تلاش بی‌وقفه و البته رعایت استانداردهای لازم در پروسه تولید و نگهداری هر محصول تولیدی است. این روزها روند افزایش تولیدات صنعتی و کشاورزی در شیراز، ساخت سوله در این شهر را به یک نیاز مهم برای کارفرمایان تبدیل ساخته است. در این راستا اگر یک مجموعه مهندسی کارآزموده و حرفه‌ای مانند اعتمادسازه که صفر تا صد سوله سازی در شیراز را به عهده بگیرند، این امکان را برای صاحبین پروژه فراهم می‌سازند که با هزینه‌ای به‌صرفه استفاده از یک سازه ایمن، کاربری و زیبا را تجربه کنند. برای رسیدن به این هدف در ساخت سوله و دریافت مشاوره و سفارش با مجموعه اعتمادسازه تماس حاصل نمایید، برای مشاوره رایگان ساخت و قیمت سوله سازی در شیراز می توانید با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۰۵۸۷ تماس گرفته و به صورت رایگان راهنمایی بگیرید.