نماشویی با راپل – نانوی نما – اسید شویی نما

نماشویی با راپل

از خدمات ما در مجموعه نماشویی با راپل می توان اشاره کرد که امروزه بسیار پرکاربرد در زمینه شستشوی نما ها می باشد و بسیار اهمیت دارد چرا که اگر شستشوی نمای ساختمان رخ دهد به موجب آن باید در نظر داشت که خدمات نماشویی موجب می گردد که نمای ساختمان بسیار زیبا به نظر برسد و همچنین اگر ساختمان طوری باشد که نمای ساختمان دارای لکه های زیادی باشد باید در نظر داشت که با شستشوی نمای ساختمان این لکه ها از بین خواهد رفت.

images_1675072920.jpg

زمانی که شما خدمات نماشویی با راپل را انتخاب می کنید که کار نماشویی ساختمان شما انجام گیرد باید در نظر داشته باشید که این خدمات توسط گروه راپل کاری انجام می گیرد و کار توسط متخصصین انجام می شود و همکاران ما با طناب های مخصوص از ساختمان ها آویزان می شوند و شروع می کنند به شستن نمای ساختمانی که از بالا به پایین این کار انجام می گیرد.

هر نوع نمای ساختمانی که نیاز باشد کار نماشویی انجام گیرد این اتفاق خواهد افتاد مثلا برای شستن انواع نما ها از قبیل : نمای سنگی ، نمای شیشه ای ، نمای سیمانی ، نمای آجری ، نمای کامپوزیت ، نمای ترکیبی ، نمای چوبی و … می توانید از نماشویی با راپل استفاده کنید و این موضوعی است که همکاران ما کار را به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از دستگاه های بروز انجام می دهند. زمانی که سطح نما کثیف و لکه هایی باشد می توانید با استفاده از دستگاه های نماشویی کار تمیز کردن نما را انجام دهیم و همین امر موجب می گردد که نمای ساختمانی به حالت کاملا تمیز و براقی تبدیل گردد.

نانوی نما

خدمات ما در مجموعه نانوی نما می باشد که در برخی مواقع متقاضیان زمانی که با همکاران ما در مجموعه تماس حاصل می کنند و اعلام می کنند که نیاز دارند که برخی مواقع زمانی که کار نماشویی انجام می دهیم خدمات به گونه ای باشد که هر روز این نما را به حالت شسته شده دیده شود و آلودگی و بارندگی و گرد و خاک بر روی نما تاثیر نذاشته باشد و ما توصیه می کنیم که از خدمات نانوی نما ساختمان استفاده کنند که این امر کمک می کند که تا مدت ها نمای ساختمانی بسیار تمیز باشد و لکه ای را به خود جذب نکند و همین امر موجب می گردد.

زمانی که نانوی نمای ساختمان صورت می گیرد باید اعلام کرد که خدمات نانوی نما کمک می کند تا از شوره زدگی نماهای آجری و سیمانی جلوگیری کند در برخی مواقع قطعا دیده اید که نمای سیمانی و نمای آجری برخی مواقع حالت شوره های سفیدی که بر روی نما وجود دارد و همچنین در برخی مواقع زمانی که بارندگی به نما می زند موجب می گردد که نمای ساختمانی به حالت کاملا شوره و کثیفی دربیاید که در چنین مواقعی نیاز است تا خدمات نمای ساختمانی با نانو صورت پذیرد تا این شوره ها و سفیدک ها از بین برود. توصیه اکید ما این است که اگر خدمات نماشویی ساختمان را انجام می دهید و کارفرما از شما درخواست می کند که بلافاصله خدمات نانوی نما را انجام دهید بهتر است که این کار را انجام ندهید چرا که بهترین حالت برای زمانی اتفاق می افتد که سطح نما خشک شود و سپس اقدام به نانو کردن نما صورت پذیرد.

اسید شویی نما

از دیگر خدمات ما در مجموعه اجرای نماشویی نمای ساختمان با اسید می باشد که به آن اسید شویی نما می گویند اگر شما در شهر پر جمعیت قرار دارید و همچنین شهر پر از شلوغی و ترافیک می باشد و دوده ها و آلاینده های وسایل نقلیه موجب می گردد که نمای ساختمانی بسیار آلوده گردد و نمی توان با آب خالی نمای ساختمانی را شستشو داد که در چنین حالت هایی از نماشویی نمای  ساختمان با استفاده از اسید اقدام می شود.

images_1675073032.jpg

زمانی که نمای ساختمانی شروع به شستوی می شود و همکاران ما کار نماشویی نما را با استفاده از دستگاه های مخصوص از قبیل واتر جت و سند بلاست انجام می دهند و کار نمای ساختمانی را به بهترین شکل ممکن اسید شویی می کنند تا سطح نمای ساختمانی تمیز گردد.

البته که روش های مختلفی برای شستشوی نمای ساختمانی وجود دارد و همکاران ما کار نماشویی نمای ساختمانی را با استفاده از راپل و همچنین نصب داربست انجام می دهند و کار نماشویی را انجام می دهند. در شستشوی نمای ساختمانی به وسیله راپل باید در نظر داشت که این خدمات موجب می شود تا نمای ساختمانی از بالا به پایین اقدام می گیرد به شستشه شدن و زمانی که نمای ساختمانی به صورت کامل شستشوی انجام می شود همکاران ما در انتهای کار باید آمادگی را اعلام کنند که دیوارهای نمای ساختمان را شستشوی انجام داده اند.

images_1675073033.jpg

زمانی که نمای ساختمانی امکان دسترسی به پشت بام ساختمان را نداشته باشد تا بتوان طناب را محکم کرد تا شستشوی نمای ساختمانی صورت پذیرد باید در نظر داشت که این خدمات با ابزارهای مخصوص به کار نماشویی به وسیله داربست انجام میگیرد و همکاران ما ابتدا داربست را نصب می کنند و سپس اقدام می کنند به شستشوی نمای ساختمانی جهت تمیز کردن نما می کنند.

ما در مجموعه برادران اجاقی جهت انجام کلیه خدمات نماشویی برای انواع نما ها از قبیل : نمای سنگی ، نمای شیشه ای ، نمای کامپوزیت ، نمای آجری ، نمای سیمانی و … انجام می گیرد و هر گونه خدمات نماشویی ، نماشویی با راپل ، نانو نما ، اسید شویی نما و … توسط گروه ما به بهترین شکل ممکن و با امکانات پیشرفته انجام می گیرد و هر کدام از فعالیت ها با گروه راپل کاری نماشویی انجام می گیرد و خدمات شستن نما با ابزارها و دستگاه های مخصوص به خود صورت می پذیرد. جهت دریافت اطلاعات لازم و همچنین مشاوره رایگان می توانید با شماره تماس 09351555016 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما به نیاز ها و نحوه انجام خدمات که چگونه انجام می شود توضیحات کامل را ارائه دهند و اگر می خواهید استعلام قیمت دریافت کنید باید از نمای ساختمانی خود در واتساپ برای ما عکس ارسال کنید تا همکارانمان برحسب نوع نما و میزان کثیفی و چگونگی انجام کار به شما توضیحات و همچنین قیمت اعلام کنند.