اجرای سنگ نما با سنگ عباس آباد

<strong>اجرای سنگ نما با سنگ عباس آباد</strong>

یکی از بهترین سنگ های سفید تراورتن به سنگ عباس آباد اختصاص دارد که این سنگ از ویژگی های بسیار منحصر به فردی برخوردار بوده و آن را گزینه مناسبی به منظور اجرای سنگ نما تبدیل کرده است.

از سنگ سفید عباس آباد و نمونه های مختلف آن در اجرای طرح های مختلف و سنگ نمای رومی و نما کلاسیک استفاده می گردد و می توان گفت اکثر سازندگان ساختمان و مهندسان از این سنگ استقبال بی نظیری داشته اند و به دلیل اینکه همه ویژگی های یک سنگ مرغوب را دارند می توانند بهترین گزینه در اجرا محسوب شوند.

از اصلی ترین ویژگی های تراورتن سنگ عباس آباد می توان به رنگ روشن مایل به سفید و موج های زیبا و منحصر به فرد آن اشاره کرد و همچنین در برابر شرایط جوی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند و دارای ساب پذیری بسیار بالایی هستند و در کنار آن چسبندگی خوب ملات با این سنگ (تراورتن عباس آباد) آن را به یک سنگ تمام عیار تبدیل کرده است.

کاربردهای متعدد سنگ عباس آباد

این سنگ در دکوراسیون داخلی ساختمان، نمای اصلی و فرعی ساختمان، محوطه سازی و کف سازی و… به کار برده می شود و به صورت موج دار و بی موج برش داده می‌شود و نامگذاری آن بر حسب طرح سنگ و نوع آن انجام می گردد.

معمولاً در زمان اجرای نما کلاسیک از سنگ های استفاده می شود که بی موج هستند و در نمای مدرن سنگ موجدار کاربرد دارد.

زمانی که قصد خرید سنگ تراورتن را دارید حتماً برای کل متراژ خود خرید سنگ عباس آباد را انجام بدهید و به ضخامت سنگ توجه کنید که به منظور اسکوپ کردن دارای قطر مناسب باشد.

نوع رزین، برش دقیق و ساب در زمان خرید سنگ عباس آباد بسیار مهم و ضروری است و باید اطمینان حاصل کنید که سنگ خریداری شده به واسطه کوره خشک نشده باشد.

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

در تعیین قیمت انواع سنگ فاکتورهای بسیار متعددی دخیل هستند و برای سنگ عباس آباد مواردی مثل ضخامت سنگ، اندازه سنگ، رنگ و طرح آن، متراژ موجودی سنگ عباس آباد و کیفیت فرآوری بسیار تاثیرگذار هستند؛ هر چقدر که سنگ سفید از نظر رنگ روشنتر و سفید تر باشد و دارای موج های منظم تری نیز بوده باشد قطعاً از قیمت بالاتری برخوردار است.

قیمت سنگ علاوه بر موارد گفته شده تحت تاثیر قطر سنگ نیز قرار می گیرد و در خصوص سنگ تراورتن عباس آباد که اکثراً کاربرد آن در نمای ساختمان است باید دارای ضخامت مناسبی باشد.

اکثر سنگ های تراورتن در نمونه های مختلف از جمله سنگ عباس آباد دارای سورتهای مختلفی هستند و همین موضوع موجب شده تا به صورت سلیقه‌ای به واسطه سنگبری ها و فروشندگان سنگ درجه بندی آنها انجام گردد و هر چقدر که سنگ رگه های کمتری داشته باشد و دارای رنگ روشن و مایل به سفید نیز باشد از درجه بالاتری برخوردار بوده و معمولاً رگه های صورتی، تیره و سنگهایی که موج های نامنظم دارند از جمله سنگ تراورتن عباس آبادی هستند که درجه پایین تری داشته اند.

صنایع سنگ ایران مهر

یکی از بهترین طرح هایی که طی سالهای اخیر در ایران اجرا می‌شود طرح نما کلاسیک و سنگ نما رومی می باشد.

در خصوص ساخت نمایی رومی مصالح مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که سنگ به عنوان متریال اصلی آن محسوب می‌شود چرا که از ویژگی های مثل چسبندگی بالا، زیبایی، استحکام، ماندگاری طولانی مدت و… برخوردار است. سنگ سفید تراورتن عباس آباد و نمونه های مختلف آن جزء بهترین سنگ ها در اجرای سنگ نما هستند و عمر طولانی و زیبایی ظاهری فوق‌العاده‌ای داشته اند.

تراورتن سنگ عباس آباد قابل نصب در ساختمان های مختلف در مناطق سردسیر و گرمسیر بوده و دچار شکستگی یا ترک نخواهند شد و از طرفی می توان آنها را از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه دانست و چسبندگی بسیار بالای آن ها یک ویژگی مهم محسوب می شود که نباید از آن غافل شد.

صنایع سنگ ایران مهر یکی از بهترین تولید کنندگان انواع سنگ در کیفیت بالا با قیمت های منصفانه می باشد که می توانید برای خرید از آن استفاده کنید.

این مجموعه با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا و همچنین نیروهای متخصص و مجرب توانسته است در حوزه تولید انواع سنگ و به خصوص سنگ تراورتن عباس آباد موفق به تولید باکیفیت ترین و بهترین سنگ ها شود.