طراحی و اجرای تاسیسات مکانیک با رویکرد مهندسی

3 ماه قبل ، کل کشور ، همه شهرهای کشور
  • قیمت:
  • استان: کل کشور
  • شهر: همه شهرهای کشور
  • شعار کسب و کار: نوین فکر کن تا عالی انجامش دهی
  • شرایط پرداخت: توافقی

طراحی و اجرای تاسیسات مکانیک با اصول مهندسی
ما با استفاده از دانش روز صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع پروژه های شما کارفرمایان محترم را با کیفیت بالاتر و هزینه کمتر انجام می دهیم.
ما در سال 1395 با هدف بالا بردن راندمان تاسیسات مکانیک و تهویه مطبوع گروه مهندسین نوین طرح را راه اندازی کردیم. ما در سه حوزه طراحی ، مدلسازی و پیاده سازی متد BIM و اجرای تاسیسات مکانیک خدمات منحصر به فردی را به شما کارفرمایان محترم ارائه می دهیم.
***. طراحی تاسیسات مکانیک
ما علاوه بر تمامی خدماتی که در پروژه های طراحی تاسیسات مکانیک به طور معمول ارائه می شود ، خدمات منحصر به فرد دیگری به شما ارائه می دهیم که موجب کاهش مصرف انرژی ، افزایش طول عمر مفید تجهیزات و سیستم ها می شود. علاوه بر این نقشه هایی که در فاز طراحی به شما ارائه می دهیم ، تمامی جزییات اجرایی تجهیزات و سیستم ها را به همراه دارد. این اطلاعات باعث می شود تا بین طرح تاسیسات مکانیک و اجرای آن تفاوتی وجود نداشته باشد که موجب تغییر در بازده سیستم شود.
***.مدلسازی و پیاده سازی BIM
مدلی که به روش BIM برای پروژه شما تهیه می شود ، در حقیقت یک دفتر فنی مقیم در کارگاه شماست که تمامی اطلاعات ، برنامه های زمانی و گزارش های مدیریتی مورد نیاز در قبل از اجرا ، در حین اجرا و بعد از اجرا را در بر می گیرد.
درحقیقت تاسیسات مکانیک پروژه شما یک بار به طور کامل در کامپیوتر اجرا می شود. تمامی محدودیت ها ، چالش ها و مشکلات حین اجرا در این مدل مشخص شده و راه حل آن در نظر گرفته می شود. در نتیجه اجرای تاسیسات مکانیک بدون هیچ گونه تداخل با سیستم های دیگر پروژه ، فضای معماری و سازه ای نخواهد داشت و دوباره کاری ها به طور کلی حذف می شود. در انتهای فاز اجرایی پروژه ، شما به منبع اطلاعاتی از پروژه اجرا شده خود دسترسی دارید. این منبع اطلاعاتی به عنوان مرجعی بسیار کاربردی در زمان بهره برداری ، تعمیر و نگهداری مورد استفاده قرار می گیرد.
***. اجرا
هر چقدر تاسیسات مکانیک شما بهینه و مطابق با استاندارد طراحی شود ، تا زمانی که درست اجرا نشود هیچگونه ارزشی نخواهد داشت و هیچ مزیتی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. این امر اهمیت بسیار زیاد اجرای تاسیسات مکانیک را در پروژه ها نشان می دهد. به همین ما در مجموعه خود اهمیت بسیار زیادی به اجرای تاسیسات مکانیک پروژه ها می دهیم . ما پیش از اجرا برآورد دقیقی با خطای کمتر از 10 درصد ( این عدد نسبت به روش های متداول موجود در صنعت ساختمان کشورمان بسیار ناچیز است) از متریال مورد نیاز پروژه می کنیم. برنامه زمانی جامع از فاز های عملیاتی اجرای پروژه طراحی می کنیم و پیش از اجرا تمامی تداخلات و محدودیت های اجرای پروژه را در نظر گرفته و راه حل های متناسب با آن را انتخاب می کنیم. این کار ها باعث می شود تا هزینه های پروژه کاهش قابل توجهی داشته باشد و پرت های زمانی به حداقل برسد.
شما می توانید با اعتماد به ما تاسیسات مکانیک پروژه خود را با اصول مهندسی طراحی و اجرا کنید. علاوه بر این هزینه کمتری نیز برای آن پرداخت خواهید کرد. ما بر این باوریم که لازمه موفقیت ما ، موفقیت شما کارفرمایان محترم در پروژه هایتان است.
شما کارفرمایان محترم می توانید برای کسب مشاوره های تخصصی در رابطه با پروژه خود و همین طور استعلام قیمت با شماره های زیر در ارتبا

بدون برچسب

165 بازدید کل ، 1 امروز

  

توصیه پلیس فتا :

1-توصيه مى‌شود قبل از دريافت كالا يا خدمات هيچگونه وجهى بابت پيش پرداخت و... به فروشنده پرداخت ننمايد و به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. 2-ممکن است تبلیغ صورت گرفته برای کالا ماهیت واقعی نداشته باشد.

پیام فایند پلاس :

1-سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. 2-بهتر است نقدی معامله کنید. چک ممکن است نقد نشوند. 3-در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست.

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر