بیمه مسئولیت مهندسان در سنوات گذشته

3 ماه قبل ، فارس
  • قیمت: ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • استان: فارس
  • خیابان: میدان ولی عصر مجتمع تجاری سلمان
  • شعار کسب و کار: در تمام مدت کنار شما هستیم
  • شماره فکس: 32232387

موضوع بیمه نامه عبارت است از مسئولیت مدنی (حرفه ای ) مهندسان در قبال ملک ، مالکین ، ساکنین ، استفاده کنندگان ، مراجعین و اشخاص ثالث (حقیقی و حقوقی ) کلیه پروژه هایی که طی 10 سال گذشته از تاریخ شروع این بیمه نامه توسط مهندسان و مرتبط با امور حرفه ای آنها که مورد تایید مراجع ذیصلاح قرار گرفته، اجرا شده است و عملیات اجرایی آن به پایان رسیده و دارای پروانه پایان کار می باشند ، یا مورد بهره برداری قرار گرفته (بدون پایان کار ) و یا پروژه های ساختمانی که ساخت آنها به اتمام نرسیده و نیمه کاره رها شده است به شرط عدم اطلاع مهندسان از بروز خسارات قبلی و ثبت هیچ گونه خسارتی برای مورد بیمه تا قبل از تاریخ شروع این بیمه نامه ،بدین مضمون که چنانچه ناشی از اشتباه و قصور حرفه ای مهندسان در پروژه های مربوطه ، خسارتی در طول مدت اعتبار این بیمه نامه اعم از جانی و مالی به اشخاص فوق الذکر وارد آید و مسئولیت بیمه گذار (مهندسان) توسط بیمه گر و در صورت لزوم مراجع قضایی محرز گردد،بیمه گر خسـارت وارده را با رعـایت شـرایط و تعـهدات ایـن بیمــه نامــه جبــران میکند .،،،،،،،،،،،،،،،، لطفا جهت مشاوره و درخواست صدور بیمه نامه تماس بگیرید:

شاد و خرم باشید
بیمه معلم نمایندگی آرش اکبری اربابی

شبکه‌های اجتماعی آگهی دهنده را دنبال کنید

بدون برچسب

115 بازدید کل ، 2 امروز

  

توصیه پلیس فتا :

1-توصيه مى‌شود قبل از دريافت كالا يا خدمات هيچگونه وجهى بابت پيش پرداخت و... به فروشنده پرداخت ننمايد و به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. 2-ممکن است تبلیغ صورت گرفته برای کالا ماهیت واقعی نداشته باشد.

پیام فایند پلاس :

1-سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. 2-بهتر است نقدی معامله کنید. چک ممکن است نقد نشوند. 3-در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست.

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر