برنامه موبایل ماشین حساب LRFD

2 ماه قبل ، کل کشور

انجام دقیق و سریع محاسبات به همراه اعمال الزامات و محدودیت های آئین نامه های موجود در روند طراحی سازه ها، به عنوان یک مهارت لازم و ضروری برای مهندسین عمران به شمار می رود. همچنین تغییر رویکرد طراحی سازه ها از روش “تنش مجاز (ASD)” به روش “ضرایب بار و مقاومت (LRFD)”، علی رغم بهبود روند طراحی اقتصادی سازه ها، باعث افزایش حجم محاسبات گردیده که نیاز به دقت بالاتری دارد.
بر همین اساس، اپلیکیشن ماشین حساب LRFD به عنوان مجموعه کاملی از برنامه های محاسباتی طراحی سازه ها ارائه گردیده است. برنامه های موجود در این نرم افزار مطابق با آخرین ویرایش آئین نامه های طراحی سازه (مباحث مقررات ملی ساختمان، استاندارد 2800 و …) می باشند.

دریافت اپلیکیشن

دانلود برنامه از آدرس وب سایت

 

 

بدون برچسب

203 بازدید کل ، 2 امروز

  

توصیه پلیس فتا :

1-توصيه مى‌شود قبل از دريافت كالا يا خدمات هيچگونه وجهى بابت پيش پرداخت و... به فروشنده پرداخت ننمايد و به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. 2-ممکن است تبلیغ صورت گرفته برای کالا ماهیت واقعی نداشته باشد.

پیام فایند پلاس :

1-سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. 2-بهتر است نقدی معامله کنید. چک ممکن است نقد نشوند. 3-در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست.

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر